W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora Fintech, poszukujemy osoby na stanowisko:

ETL Developer

Nr ref. GD/08/20/ETL/WAW

Zadania:

  • Projektowanie baz danych oraz procesów ETL;
  • Tuningowanie wydajności, optymalizacja oraz utrzymanie systemów bazodanowych;
  • Modyfikowanie baz danych oraz systemu przepływu danych zgodnie ze specyfikacją oraz testowanie rozwiązań;
  • Współpraca z innymi developerami oraz współpraca z użytkownikami w celu zebrania i implementacji wymagań biznesowych;
  • Wsparcie użytkowników końcowych w zakresie zarządzania danymi;
  • Tworzenie manuali użytkownika;

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w rozwoju procesów ETL oraz baz danych/hurtowni danych;
  • Bardzo dobra znajomość obszaru zarządzania danymi (zgody, odzyskiwanie danych, bezpieczeństwo i monitoring);
  • Bardzo dobra znajomość baz danych Oracle i praktycznie doświadczenie z narzędziami ELT (preferowane doświadczenie z ODI lub z innym narzędziem);
  • Mile widziana wiedza z obszaru Big Data i chęć rozwoju w tym obszarze (np. Kafka, Hive, Impala, MongoDB, Spark);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz organizacyjne;
  • Umiejętność rozumienia wymagań użytkowników dotyczących części front-endowej aplikacji i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę b2b;
  • Kontakt z nowymi technologami i możliwości rozwoju oraz szkoleń finansowanych przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport;
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów i możliwość wymiany doświadczeń przy realizacji pełnych wyzwań projektów;