Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie
  • Miasto: Poznań, Gdańsk, Warszawa

W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, będącej czołowym dostawcą rozwiązań IT m.in. dla branży wydawniczej, administracji publicznej, czy opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-End Developer (Angular)

Nr ref.: PM/06/21/FDA/PGW

Zadania:

  • Tworzenie nowopowstającej aplikacji w rozbudowanej domenie;
  • Analiza zgodności oprogramowania względem dokumentacji technicznej;
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia projektowego z językiem JavaScript oraz TypeScript;
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 2+;
  • Doświadczenie w pracy z bibliotekami NgRx;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne rozumienie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość podejścia Micro Frontends.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy stacjonarnej w wybranym oddziale firmy: Poznań, Gdańsk, Warszawa (z corem zespołu zlokalizowanym w Poznaniu);
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 100%;
  • Szereg benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa);
  • Elastyczne godziny pracy.