Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna

W obecnej chwili, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej realizującej projekty m.in. dla branży finansowej oraz automative, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mobile Application Developer (Apache Cordova)

Nr ref.: PM/04/20/FDC

Zadania:

  • Rozbudowa hybrydowej aplikacji mobilnej
  • Wdrożenie nowych wymagań funkcjonalnych
  • Modyfikacja istniejącego kodu
  • Praca zdalna w międzynarodowym zespole rozproszonym

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu mobilnych aplikacji hybrydowych opartych na: PhoneGap lub Cordova
  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku Computer Science lub kierunkach pokrewnych
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych, UAT, integracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2

Klient oferuje:

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie medyczne