Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej spółce technologicznej tworzącej własne rozwiązania w obszarze bankowości elektronicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Frontend Developer

Nr ref.: MJ/FD/WAW/214

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanej i responsywnej warstwy UI dla wielowarstwowej, skalowalnej aplikacji – tworzenie produktu Digital dla bankowości korporacyjnej korzystając głównie z React.js w metodologii Scrum
  • Współpraca z Product Ownerami w celu dostarczenia produktu zgodnymi z wymaganiami biznesowymi
  • Uczestnictwo w tworzeniu rozwiązań prototypowych i współpraca z innymi członkami zespołu, którzy dzielą się wiedzą techniczną
  • Poznawanie potrzeb biznesowych w obszarze rozwiązań e-banking dla międzynarodowych organizacji
  • Wsparcie w udoskonaleniu wewnętrznych narzędzi i procesów jak i dalsze szkolenie umiejętności technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Informatyki i kierunków podobnych
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie komercyjne z React.js oraz znajomość przynajmniej części z pozostałych technologii: Angular.js, JQuery, Bootstrap, Gulp, WebPack, npm, yarn, Jasmine, Karma, CSS – SASS, GIT, TypeScript
  • Doświadczenie w rozwijaniu dużych, skalowalnych rozwiązań
  • Mile widziana znajomość programowania w Javie z wykorzystaniem Springa

  • Współpraca stała w oparciu o umowę o pracę (z prawami autorskimi)
  • Pracę przy złożonych i bardzo wymagających projektach od strony technicznej
  • Pracę nad nowym rozwiązaniem dla dużych międzynarodowych organizacji
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturze firmy jak i umiejętności technicznych
  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego szereg udogodnień w biurze, pakiet benefitów pozapłacowych i roczna premia
  • Elastyczne godziny pracy w przyjaznym, międzynarodowym środowisku