W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy tworzącej własne programy kafeteryjne dla pracowników, poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend Developer

Nr Ref: MJ/native/WAW/519

Zadania:

  • Realizacja pełnego procesu software developmentu aplikacji mobilnych (od zebrania wymagań po uruchomienie aplikacji w środowisku produkcyjnym)
  • Oprócz prac projektowych również prace związane z monitorowaniem, poprawą i optymalizacją istniejących rozwiązań
  • Konsultacje techniczne dla innych zespołów jak i praca z kodem źródłowym

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia jako Frontend Developer ze znajomością zagadnień SOAP, REST, protokołów
  • Znajomość następujących technologii: React Native, Node.js, JavaScript, HTML/CSS
  • Mile widziana znajomość platform mobilnych opartych o iOS lub Android

  • Współpracę stałą w ramach wewnętrznego zespołu naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym wraz z dodatkowym pakietem benefitów pozapłacowych
  • Pracę przy dużych, ciekawych projektach realizowanych w dogodnej lokalizacji biura w centrum Warszawy wraz z szeregiem udogodnień na terenie biura