W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, tworzącej rozwiązania IT klasy premium dla bankowości korporacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Full Stack Developer

Nr ref.: PM/04/21/FSD/WWA

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie nowych funkcji w uznanych rozwiązaniach oprogramowania bankowości korporacyjnej
  • Usuwanie usterek w oprogramowaniu
  • Opracowywanie testów automatycznych
  • Wyjaśnianie wymagań z interesariuszami
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku o profilu informatycznym (bądź pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego z wykorzystaniem języka Java oraz narzędzi takich jak Spring i Hibernate
  • Doświadczenie projektowe z wykorzystaniem języka JavaScript oraz z dowolnym z frameworków: React.js, Angular2+
  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowane Oracle
  • Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie z jak największą ilością podanych technologii: jQuery, JAX-RS, Apache-CXS, Bootstrap, CSS

  • Współpracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie Umowy o Pracę
  • Pracę nad wymagającymi, międzynarodowymi projektami realizowanymi dla sektora bankowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów, udogodnieniami na terenie biura jak i dodatkową premię roczną
  • Współpracę z zespołem nastawionym na stały rozwój swoich kompetencji technicznych
  • Pracę w miłej atmosferze jak i możliwości dzielenia się swoimi pomysłami i wiedzą
  • Dalsze możliwość rozwoju kariery zawodowej