Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej w obszarze gamingu, poszukujemy osób na poniższe stanowisko:

Fullstack Developer

Nr Ref.: MJ/FSD/WAW/115

Zadania:

  • Rozwój nowego narzędzia do konfiguracji zgodności produktów w kontekście regulacji poszczególnych krajów w obszarze gamingu – pełny cykl software development
  • Projektowanie i przeprowadzenie testów jednostkowych
  • Prace integracyjne wewnętrznych platform z platformami Klientów zewnętrznych
  • Realizacja zadań w ramach zespołu Scrumowego – 75% rozwój frontendu, 25% rozwój backendu w Javie
  • Proponowanie nowych rozwiązań jak i doradztwo w kwestiach wykorzystywanych technologii – research nowych technologii

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego jako Programista
  • Doświadczenie komercyjne z JavaScript oraz Angular 2+ lub React.js
  • Znajomość HTML/CSS, JEE, SOAP, Rest, OOP, Design Patterns, tworzenie responsywnych stron, testów jednostkowych, relacyjnych baz danych
  • Mile widziana znajomość, którejś z wymienionych technologii: Spring, Hibernate, Selenium Web Driver, JMS, Mockito, Docker, Grafana, Kibana, Prometheus, Graphite, Dropwizard, Micrometer
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Stabilną współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej niekwestionowanym liderem w swoim segmencie poparte licznymi nagrodami branżowymi
  • Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój umiejętności technicznych nastawionym na wykorzystywanie najnowszych technologii – możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych
  • Pracę z nowymi technologiami i szansę na poznawanie najnowszych trendów technologicznych
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa w jednym z najbardziej nowoczesnym biurze