Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej,

tworzącej własne produkty w obszarze gaming industry,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack Game Developer

 nr ref.: DB/1512/17/KRK

Zadania:

  • tworzenie wysokiej jakości kodu zarówno w części front-endowej (JavaScript), jak i back-endowej (Java);
  • utrzymanie i rozwijanie oraz tworzenie nowych unikalnych funkcjonalności wewnętrznej platformy Klienta;
  • tworzenie przyjemnie wyglądających animacji i efektów;
  • tworzenie algorytmów dla silnika gier;
  • ścisła współpraca z innymi członkami zespołu;
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji;

Wymagania:

  • bezpośrednie doświadczenie z obsługą JavaScript i/lub Java 8 po stronie serwera;
  • znajomość OOP i MVC;
  • umiejętność pisania czystego, łatwego w obsłudze kodu, który nie wymaga objaśnień;
  • biegłe posługiwanie się wspólnymi strukturami danych i algorytmami;
  • REST API;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • znajomość dowolnego innego języka programowania obiektowego (szczególnie ActionScript 3);
  • doświadczenie z takimi bibliotekami, jak: PIXI.js, Easel.js lub TweenMax;
  • podstawowa znajomość współczesnego HTML i CSS;
  • znajomość WebGL;
  • znajomość MySQL lub jakakolwiek inna powszechna wiedza na temat RDBMS;
  • rozumienie testów jednostkowych;
  • wcześniejsze doświadczenie w tworzeniu gier;
  • umiejętności matematyczne: prawdopodobieństwo, statystyka;

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę lub b2b;
  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;
  • prywatna opieka medyczna;
  • system świadczeń - karta Multisport;
  • samodzielny wybór narzędzi pracy;