W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Systems Business Analyst

Nr ref. GD/HRBA/0519/WAW

Zadania:

  • Udział w pracach rozwoju systemu HR (Oracle HCM Cloud);
  • Zbieranie wymagań biznesowych dotyczących nowych funkcjonalności systemu oraz ich dokumentowanie;
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem IT w ramach rozwoju funkcjonalności aplikacji;
  • Bieżące wsparcie aplikacji Oracle HCM Cloud oraz Taleo;
  • Testowanie zmian w systemie;
  • Szkolenia użytkowników;

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie przy rozwoju systemów HR w roli analityka biznesowego/ key usera;
  • Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w obszarze HRu miękkiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • Mile widziana znajomość Oracle HCM Cloud;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Pracę w międzynarodowej firmie o powszechnie rozpoznawalnej marce;
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie);
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy (Wola);
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej;