• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z sektora FMCG na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Identity Management and Governance Specialist

Nr ref. GD/IMGS/270519/WAW

Zadania:

  • Tworzenie, zarządzanie oraz utrzymanie przeglądów recertyfikacji zgodnie z określonym harmonogramem w celu potwierdzenia dostępu do określonych aplikacji i systemów;
  • Współpraca z upoważnionymi właścicielami aplikacji, aby uzyskać dane w sposób zautomatyzowany lub manualny;
  • Utrzymanie i usprawnianie aplikacji i serwisów recertyfikujących
  • Zarządzania przeglądami recertyfikacji zapewniając przed i poprzeglądowe wsparcie klientom;
  • Zbieranie i analiza wymagań pod kontem recertyfikacji w celu wdrożenia nowych aplikacji do środowiska biznesowego;
  • Wykonywanie „proof of concept” i ocen nowych rozwiązań do recertyfikacji;
  • Identyfikacja możliwości automatyzacji przyznawania dostępów i proponowanie usprawnień w celu podniesienia wydajności usług;
  • Szkolenie nowych członków zespołu odnośnie przeglądów recertyfikacji w wykorzystywanym narzędziu;

Wymagania:

  • Wymagania: Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z procesami recertyfikacji dostępów;
  • Umiejętności tworzenia skryptów w języku Java lub JavaScript;
  • Rozumienie procesów biznesowych związanych z recertyfikacją dostępów, zarządzaniem cyklem życia tożsamości i umiejętnością projektowania i wdrożenia rozwiązań provisioningowych bazujących na rolach odgrywanych w firmie;
  • Umiejętności analityczne i umiejętności prezentacji;
  • Doświadczenie we wsparciu aplikacji zarządzania tożsamością i dostępami;

  • Pracę w firmie będącą jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet benefitów ( m.in. dodatkowe ubezpieczenie medyczne, karta multisport);
  • Możliwości rozwoju i szkoleń;
  • Udział w międzynarodowych projektach pełnych wyzwań;