• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek z sektora FMCG na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Identity Management Consultant

Nr ref. GD/IAM/0519/Waw

Zadania:

  • Współpraca z zespołami projektowymi w ramach organizacji w celu dostarczenia form dostępu w systemie zarządzania dostępem i tożsamością oraz zapewnienie, że procedury bezpieczeństwa firmy są przestrzegane i spełniane są oczekiwania działów biznesowych;
  • Analiza i zbieranie wymagań oraz rekomendowanie odpowiednich wzorców integracyjnych dla aplikacji;
  • Rekomendacja usprawnień, poprawek lub wymagań do powiązanych projektów;
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi, zespołem operacyjnym oraz security w celu zapewnienia kluczy dostępu i bezpieczeństwa;
  • Wykonywanie „proof of concept” i ocen nowych rozwiązań zarządzania tożsamością;
  • Wykonywania testów jednostkowych, integracyjnych oraz akceptacyjnych;
  • Współpraca z zespołem architektów korporacyjnych oraz zespołem bezpieczeństwa w celu określenia wymagań technicznych dla obszaru zarządzania dostępami;
  • Zapewnienie, że odpowiednia architektura jest wdrożona w organizacji w celu spełniania wymagań związanych z obszarem Identity & Access Management;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Identity & Access Management;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT ze szczególnym uwzględnieniem pracy z rozwiązaniami Identity & Access Management;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z rozwiązaniami CA lub podobnymi produktami;
  • Mile widziana umiejętność pisania skryptów np. w Java, JavaScirpt lub perl;
  • Dobre zrozumienie dla procesów biznesowych związanych z certyfikacją dostępu, cyklem życia tożsamości i umiejętności zaprojektowania i implementacji rozwiązań provisioningowych bazujących na określonych zasadach;
  • Doświadczenie we wsparciu rozwiązań Identity Management działających w środowisku Linux;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Pracę w firmie będącą jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bogaty pakiet benefitów ( m.in. dodatkowe ubezpieczenie medyczne, karta multisport);
  • Możliwości rozwoju i szkoleń;
  • Udział w międzynarodowych projektach pełnych wyzwań;