W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, spółki IT realizującej szereg projektów integracyjnych dla swoich klientów zewnętrznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Implementation Consultant

Nr ref: MJ/API/WAW/619

Zadania:

  • Zadania dotyczące instalacji i konfiguracji oprogramowania
  • Prowadzenie prezentacji dla Klientów zewnętrznych jak i prowadzenie warsztatów i szkoleń
  • Wsparcie procesów rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z zespołem developerskim pracującym w metodyce Agile/Scrum

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze wdrażania i utrzymywania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień dotyczących integracji aplikacji jak i interfejsów SOAP/REST
  • Znajomość zagadnień związanych z API jak i zarządzaniem API
  • Mile widziana umiejętność programowania w Java lub .Net
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Stałą współpracę w oparciu o kontrakt B2B (ryczałt miesięczny) wraz z płatnymi urlopami
  • Oprócz pensji podstawowej również premię jak i pakiet szkoleń
  • Możliwość poznawania najnowszych technologii i trendów na rynku IT jak dalsze możliwości rozwoju kariery zawodowej
  • Współprace ze zgranym zespołem, który dba o dobrą atmosferę w miejscu pracy