• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy tworzącej rozwiązania softwareowe dla Klientów z sektora usług profesjonalnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Infrastructure & Operations Analyst

Nr Ref. GD/04/21/InfrAn/Waw

Zadania:

  • Administracja środowiskami wysokiej dostępności i środowiskami produkcyjnymi z naciskiem na środowiska Linuxowe;
  • Administracja systemami IT na poziomie elementów fizycznych (serwery, macierze);
  • Hardening systemów;
  • Analiza i proaktywne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa, wydajności i dostępności systemów;
  • Utrzymanie systemów chmurowych na różnych platformach i w różnych konfiguracjach;
  • Udział we wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux (np. Debian. Ubuntu, CentOS, RHEL);
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w administracji systemami Linux;
  • Doświadczenie z wirtualizacją (VMWare);
  • Doświadczenie w administracji systemami wysokiej dostępności;
  • Doświadczenie w administracji serwerami WWW (Apache, Nginx);
  • Znajomość zagadnień z obszaru load balancingu;
  • Wiedza z obszaru kontenaryzacji (Docker, Kubernetes);
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible);
  • Znajomość rozwiązań chmurowych (AWS/Azure, GCP);
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Współpracę w oparciu i umowę o pracę lub b2b w zależności od preferencji;
  • Szereg benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość pracy zdalnej;