Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej, realizującej projekty w obszarze finansów oraz automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Project Manager

Nr ref. GD/10519/PM/LBN

Zadania:

  • Zarządzanie projektami rozwoju oprogramowania lub zespołami Scrumowymi;
  • Zarządzanie harmonogramem, ryzykiem, wydajnością zespołów oraz zapewnienie i utrzymanie odpowiedniej komunikacji w ramach prac projektowych;
  • Zapewnienie odpowiedniej komunikacji z innymi zespołami uczestniczącymi w projekcie;
  • Udział procesach rekrutacyjnych podczas kompletowania zespołów i udział w technicznej weryfikacji kompetencji kandydatów;
  • W razie potrzeby zaangażowanie operacyjne w projekt w roli Scum Mastera lub Product Ownera;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Min.5 lat doświadczenia w pracy w obszarze IT:
  • Bardzo dobra znajomość metodyk realizacji projektów rozwoju oprogramowania (np. metodyk zwinnych) and najnowszych sposobów rozwoju oprogramowania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w roli specjalisty w pracach projektowych np. w roli developera JAVA, team leadera zespołu developerskiego etc.
  • Doświadczenie w roli Scrum Mastera lub Product Ownera będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Otwartość na podróże służbowe (do 15 % czasu pracy);

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Lekcje Business English (w godzinach pracy);