W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwareowej tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Project Manager

Nr ref. GD/05/21/PM/Waw

Zadania:

  • Zarządzanie projektami IT średniej i dużej wielkości realizowanych dla międzynarodowych banków od określenia zakresu projektu, harmonogram oraz kosztów po implementację rozwiązania na środowisko Klienta;
  • Zarządzanie oczekiwaniami interesariuszy projektu;
  • Zarządzanie i ograniczanie możliwych ryzyk w projekcie;
  • Raportowanie postępu prac do kadry zarządzającej;
  • Zarządzanie zespołem projektowym;
  • Koordynacja zadań różnych zespołów projektowych w ramach organizacji;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenie w roli Project Managera przy realizacji projektów IT z obszaru rozwoju oprogramowania;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność zarządzania zespołami i motywowania do współpracy z innymi zespołami wewnątrz organizacji;
  • Pozytywne nastawianie i umiejętność rozwiazywania problemów;
  • Zorientowanie na Klienta;
  • Zainteresowanie obszarem IT i znajomość procesów rozwoju oprogramowania, najlepszymi praktykami i narzędziami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w prestiżowych projektach dla wiodących banków w Europie;
  • Pracę zdalną w 100% w czasie pandemii i pracę częściowo zdalną po pandemii;