Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili dla naszego Klienta,

międzynarodowej firmy software’owej realizującej projekty w obszarze finansów i automotive,

będącej jednym z liderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project Manager

Nr ref.: DB/PM/0711/18/LBN

Zadania:

  • Zarządzanie projektami/zespołami software developmentowymi;
  • Zarządzanie wydajnością zespołów oraz zapewnienie i utrzymanie odpowiedniej komunikacji w ramach prac projektowych;
  • Dbałość o kontakt z zespołami Klientów firmy;
  • Udział w procesach rekrutacyjnych podczas kompletowania zespołów;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość metod dostarczania projektów z obszaru SW developementu;
  • Umiejętność zarządzania równolegle kilkoma projektami/zespołami;
  • Background techniczny (idealnie: doświadczenie w kodowaniu w języku Java);
  • Wykształcenie wyższe IT lub pokrewne;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy w metodyce Scrum oraz dla Klienta zewnętrznego;
  • certyfikat PSM I/Prince2 Practitioner/podobny;

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Lekcje Business English (w godzinach pracy);