• Specjalizacja: Sprzedaż

W obecnej chwili do naszego wewnętrznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Recruitment Consultant

Nr ref. GD/ITREC/0419

Zadania:

  • Pozyskiwanie i samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT;
  • Nawiązywanie i rozbudowa relacji biznesowych z Klientami firmy w obszarze usług rekrutacji IT;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska IT;
  • Rozwój bazy danych kandydatów;
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Selekcja aplikacji kandydatów;
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych i współpraca z Klientem przy realizacji projektów rekrutacyjnych;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska IT:
  • Doświadczenie poparte sukcesami w pracy w firmie rekrutacyjnej i sprzedaży usług rekrutacyjnych;
  • Teoretyczna znajomość zagadnień z obszaru IT;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Otwartość oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy;
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz energia i motywacja do pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym system premiowym;
  • Opiekę medyczną;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy;