• Specjalizacja: Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Support Engineer

Zadania:

  • Instalacje oraz rozwój infrastruktury IT
  • Instalacje oraz wdrażanie aplikacji tworzonych przez firmę z obszaru inteligentnych systemów transportu
  • Wsparcie Klienta zewnętrznego w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Udział w pracach projektowych oraz konfiguracja wdrażanych rozwiązań
  • Prowadzenie szkoleń oraz współpraca z Klientem

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze oraz konfiguracji systemów operacyjnych oraz bazodanowych
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru GSM, GPS, urządzeń elektronicznych
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu np. systemów wbudowanych, aplikacji webowych lub bazodanowych
  • Wykształcenie techniczne: IT, elektronika lub automatyka telekomunikacyjna
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz zdolności organizacyjne

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
  • Możliwość pracy przy międzynarodowych projektach
  • Praca w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy