Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy technologicznej, realizującej innowacyjne rozwiązania dla wielu branż gospodarki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Architect

Nr ref.:PM/08/19/JA/KRK

Zadania:

  • Projektowanie architektury rdzenia platformy dedykowanej bankowości
  • Dostosowywanie rozwiązań do zmieniających się wymagań
  • Dobór technologii
  • Prowadzenie szkoleń dla programistów
  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim, Product Ownerem, Delivery Managerem oraz interesariuszami

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań klasy korporacyjnej z wykorzystaniem języka Java
  • Doskonała znajomość frameworków: Spring oraz Hibernate
  • Doświadczenie z takimi technologiami jak: Docker, Kubernetes, REST APIs
  • Znajomość wzorców architektonicznych
  • Biegłość we wzorcach dobrego programowania ( SOLID, mikroserwisy)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu systemów bankowych
  • Znajomość AWS bądź Azure Cloud

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym