Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Java Developer

Nr Ref: MJ/JD/Krak/718

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój skomplikowanych aplikacji webowych składających się na system krytyczny oraz funkcjonujący w środowisku HA
  • Prace nad pełnym cyklem programowania według metodyki Agile i przy użyciu nowych technologii
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu, który jest łatwy do utrzymania
  • Przygotowywanie release’ów oprogramowania
  • Research nowych technologii i poszukiwanie alternatywnych rozwiązań

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Wykształcenie wyższe IT lub kierunki pokrewne
  • Praktyczne doświadczenie z Java 8 oraz z frameworkami/narzędziami/bibliotekami dedykowanymi do Javy - m. in. Spring, Spring Boot
  • Znajomość założeń OOP, Design Patterns i CleanCode, TDD - mile widziane DDD i web services
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Pracę nad innowacyjnymi projektami w oparciu o szeroki zakres technologii (Java, Cloud, BigData, Scala) – możliwości rozwoju w organizacji, pakiet szkoleń jak i uczestnictwo w wydarzeniach branży IT
  • Atrakcyjne zarobki wraz z dobrze rozbudowanym systemem benefitów pozapłacowych jak i systemem premiowym
  • Pracę na MacBook Pro lub DELL
  • Praca w dobrze zgranym zespole nastawionym na rozwój umiejętności developerskich jak i wykorzystywanie nowych technologii
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Praca w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Krakowa - elastyczne godziny pracy