W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, tworzącej kompleksowe rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

Nr ref.: PM/01/19/JD/WWA

Zadania:

  • Tworzenie nowej, rozbudowanej platformy z obszaru bankowości w języku Java 8;
  • Analiza wymagań funkcjonalnych, projektowanie i implementacja funkcjonalności;
  • Przygotowywanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
  • Ścisła współpraca z developerami oraz pozostałymi interesariuszami;
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych (min. inżynierskich);
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia projektowego z użyciem języka Java;
  • Bardzo dobra znajomość platformy JEE;
  • Znajomość architektury REST API oraz serwerów aplikacji (Weblogic, Wildfly);
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami;
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz systemów do zarządzania nimi (np. Oracle DB, DB2);
  • Praktyczna znajomość narzędzia do wersjonowania kodu: GIT;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.