W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwarowej, dostarczającej swoje produkty oraz usługi wielu firmom z wybranych branż gospodarki i sektora publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

Nr ref.: PM/08/19/JD/LUB

Zadania:

  • Tworzenie i implementacja oprogramowania w technologii Java 8/9
  • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia projektowego z wykorzystaniem języka Java
  • Doświadczenie w pracy z platformą Liferay
  • Praktyczna znajomość frameworków: Spring, Hibernate
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Znajomości narzędzi automatyzujących budowę aplikacji (np. Maven lub Gradle)
  • Umiejętności korzystania z repozytorium kodu (np. SVN lub GIT)
  • Doświadczenie w testowaniu własnego kodu i pisaniu testów jednostkowych (np. JUnit, TestNG, Mockito)
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do integracji (np. Jenkins)

Klient oferuje:

  • Elastyczną forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Niekorporacyjne podejście
  • Pracę w przyjaznej atmosferze