Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie, podkarpackie
  • Miasto: Kraków/Rzeszów

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa informatycznego tworzącego nowoczesne

i wysokiej jakości rozwiązania dla firm zewnętrznych z różnych branż (m.in. finansowej, telekomunikacyjnej),

poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Java Developer

Nr ref.: DB/13/02/19/KRK

Zadania:

  • Udział w projektach dla zagranicznego Klienta firmy i wykorzystywanie nowoczesnych technologii takich jak m.in. Java 8, Angular5, Pivotal Cloud Foundry;
  • Projektowanie i rozwój nowych funkcjonalności w szeregu aplikacji Klienta firmy;
  • Rozwój automatycznych testów akceptacyjnych;
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty Java;
  • znajomość Java 8, Spring, Hibernate, Maven, SVN/Git;
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość Spring Boot, Angular5+, Pair Programming, metodyk Test-Driven Development i Scrum, CI/CD;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój);
  • Pakiet relokacyjny;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym;