W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, producenta rozwiązań dla sektora bankowego, poszukujemy osoby ma stanowisko:

Java Back-end Developer

Nr ref. JTL/GD/10/20/WAW

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych i bezpiecznych rozwiązań webowych stosowanych z dużymi wolumenami danych finansowych;
  • Praca w metodyce SCRUM z dużym naciskiem na automatyczne pokrycie testów, przeglądy kodu i ciągłą integrację;
  • Współpraca z doświadczonymi członkami zespołu przy rozwoju obecnych oraz przyszłych wersji produktu;
  • Badanie potrzeb biznesowych rozwiązań bankowych dużej skali w międzynarodowych bankach;
  • Współpraca z product ownerami przy dostarczaniu oprogramowania zgodnie z oczekiwaniami użytkowników końcowych;
  • Współpraca z zespołami Klienta przy procesie integracji i wdrażania rozwiązań na środowisko produkcyjne;
  • Uczestniczenie w tworzeniu prototypów rozwiązań i epik;
  • Uczestniczenie w szkoleniach w celu osiągnięcia optymalnej wydajności i jakości;
  • Chęć rozwoju w kierunku managerskim;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe IT;
  • Min. 3 lata doświadczenia programowaniu w JAVA/JEE;
  • Doświadczenie z frameworkami i narzędziami takimi jak: Spring, Hibernate, Git, Bootstrap, Maven, jQuery, Oracle;
  • Mile widziana wiedza z JSF do wykonywania niewielkich zmian w kodzie w części front-endowej;
  • Umiejętność pracy w zespole Scrumowym z zastosowaniem metod ciągłej integracji;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Otwartość, dbałość o szczegóły i chęć do pracy zespołowej;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii front-endowych, takich jak JavaScript, JSF, jQuery, , Apache- CXS, Bootstrap, CSS;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet benefitów;
  • Wykorzystywanie nowych technologii w codziennej pracy;
  • Pracę w dużych, międzynarodowych projektach w firmie tworzącej własne rozwiązania klasy premium;