Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej  rozwiązania m.in. dla branży wydawniczej, prawniczej oraz opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java developer

Nr ref.: PM/02/21/JD/ZDL

Zadania:

  • Rozwój Systemu Zarządzania Treścią (CMS) w oparciu o praktyki Continuous Integration i Continuous Deployment oraz adaptacja istniejącego oprogramowania
  • Ocena potrzeb i wymagań użytkowników oraz przekształcenie ich w szczegółowe specyfikacje i oprogramowanie
  • Projektowanie, rozwój oraz wdrażanie wysokiej jakości architektury z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • Analiza i poprawa wydajności systemów
  • Naprawa incydentów
  • Planowanie i raportowanie postępów zgodnie z Agile

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Java Developer
  • Praktyczne doświadczenie projektowe z wykorzystaniem Java 8, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w pracy z webserwisami REST
  • Znajomość narzędzi do testowania (JUnit, EasyMock, SoapUI)
  • Doświadczenie z Atlassian Stack (BitBucket, Confluence, JIRA, Bamboo)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min.B2) – praca w zespole międzynarodowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Docker oraz Amazon ECS
  • Znajomość języka zapytań SPARQL

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole specjalistów
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 100%
  • Szereg benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa)