Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Java Developer

Nr ref. GD/05218/J/WAW

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych i bezpiecznych rozwiązań webowych używanych z wykorzystaniem dużej ilości danych finansowych;
  • Praca w projektach rozwoju oprogramowanie prowadzonych w Scumie z dużym naciskiem na pokrycie testami automatycznymi, analizę kodu oraz procesy ciągłej integracji;
  • Współpraca w zespole doświadczonych developerów, gdzie będziesz mieć okazję do doskonalenia swoich umiejętności developerskich i wymiany doświadczeń;
  • Praca z rozwiązaniami bankowości elektronicznej dużej skali wykorzystywanymi w międzynarodowych bankach;
  • Implementacja kodu w JAVA z wykorzystaniem m. in. Spring, Hibernate;
  • Współpraca z zespołami developerskimi po stronie banków przy integracji rozwiązań oraz przy wdrażaniu na środowisko produkcyjne w bankach;
  • Praca w zależności od twojego doświadczenia z webserwisami, API, front-endem, backendem lub innymi zadaniami z obszaru bankowości;
  • Udział w usprawnianiu narzędzi i procesów w ramach firmy;
  • Udział w szkoleniach;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3 lata doświadczenie w programowaniu w JAVA i znajomość JEE (mile widziane doświadczenie w roli Full Stack Developera);
  • Bardzo dobra znajomość frameworków i technologii jak np. Spring. Hibernate, JUnit, JavaScript, HTML, XML;
  • Chęć do pracy w zespołach realizujących projekty w metodykach zwinnych z wykorzystaniem metod ciągłej integracji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;
  • Doświadczenie z narzędziami jak Jenkins, Jira, Sonar będzie dodatkowym atutem;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość AngularJS, React, Javascript, CSS, SASS, jQuery, Gulp, npm, yarn, Webpack, GIT, Jasmine, Karma, TypeScript, Bootstrap, Kendo UI;

Klient oferuje:

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, pakiet Multisport, wydarzenia integracyjne itd.;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju;