W obecnej chwili dla naszego Klienta, do projektu z obszaru bankowości,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

nr ref. DB/1061/17/WAW

Zadania:

  • praca nad rozwojem systemu IT z obszaru bankowości;
  • uczestnictwo w pracach serwisowych stworzonych rozwiązań;
  • wsparcie zespołu testującego;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka Java 1.6 (bądź wyżej) i J2EE;
  • znajomość technologii Hibernate, Spring, Maven;
  • umiejętność tworzenia usług WebService oraz REST;
  • umiejętność tworzenia aplikacji dedykowanych dla serwerów aplikacyjnych (preferowany IBM Websphere 8.0);
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem kolejek IBM MQ;
  • znajomość na poziomie programistycznym relacyjnych baz danych oraz SQL (preferowany Oracle 12);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

Mile widziane:

  • znajomość środowiska programistycznego IntelliJ;
  • znajomość narzędzi/technologii Docker;
  • doświadczenie związane z pracą w branży finansowej (bankowość) albo uczestnictwem w projektach IT dla branży finansowej (bankowość);

  • formę zatrudnienia w oparciu o umowę B2B – współpraca długoterminowa;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • realizację projektów z obszaru bankowości;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;