Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, spółki IT realizującej szereg projektów dla innowacyjnych, dużych organizacji jak i start-upów, poszukujemy osób na stanowisko:

Java Fullstack Developer

Nr ref: PM/Java/WRO/1019

Zadania:

  • Realizacja projektów IT w ramach metodyki Scrum – projektowanie, rozwój i implementacja rozwiązania w technologiach Java i JavaScript
  • Realizacja prac projektowych pod kątem innowacyjnych rozwiązań w obszarze medycznym
  • Dostarczenie rozwiązania uwzględniając odpowiedni poziom jakości jak i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu R&D

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie jako Java Developer
  • Znajomość technologii Java (rozwiązania webowe) jak i części frontendową (JavaScript, HTML/CSS)
  • Znajomość przynajmniej części technologii: Spring, Spring Boot, Jenkins, relacyjne bazy danych, SQL, JPA, JUnit, JavaScript ES6, Java 11, AWS
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Współpracę stałą w ramach innowacyjnych i różnorodnych projektów – preferowana umowa B2B
  • Prace projektowe w oparciu o nowoczesne technologie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia z j. angielskiego, pakiet szkoleń
  • 4 godziny w ciągu tygodnia na własny rozwój pod kątem wiedzy technicznej jak i śledzenia nowych trendów