Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Moorgate to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiskach specjalistyczne i wyższego szczebla w branży IT. Dostarczamy wysokiej jakości kandydatów dla naszych klientów z sektora IT, FMCG czy finansów. Dla naszego klienta z sektora gaming industry, poszukujemy osób na stanowisko:

Java Game Server Developer

Nr Ref.: MJ/GameDev/KR/518

Zadania:

  • Rozwój części serwerowej gier z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu jakości kodu w oparciu o czystą Javę
  • Prace wymagające tworzenie algorytmów i analizy zależności dotyczących rachunku prawdopodobieństwa
  • Rozwój części backendowej gier w oparciu o innowacyjną, wewnętrzną platformę pozwalającą na udostępnienie produktów Klientom
  • Dbałość o jakość i spójność rozwiązania
  • Współpraca z zespołami Developerskimi oraz Game Producerem w ramach metodyki Agile

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w Javie z wykorzystaniem założeń OOP, Design Patterns i CleanCode
  • Bardzo dobre umiejętności matematyczne – algorytmika, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa
  • Znajomość MySQL, JPA, EJB, Rest API
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku oraz stale rozwijającej swoje struktury w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w przyjaznym środowisku nastawionym na rozwój oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (prywatna opieka, Multisport, zajęcia z Native Speakerem itd.)
  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze w samym centrum Krakowa
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy