Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT realizującej projekty w obszarze bankowości, automotive, Fintech oraz IT pooszukujemy osoby na stanowisko:

JavaScript Developer

Nr ref: GD/JSC/0818/LBN

Zadania:

  • Rozwój aplikacji z dużym naciskiem na UI/UX i wykorzystaniem JavaScript;
  • Implementacja rozproszonych aplikacji webowych w bliskiej współpracy z zespołem backend developerów;
  • Współpraca z zespołami UI/UX i Product Managementu;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie z bibliotekami JavaScript (preferowane doświadczenie z React, Vue.JS lub Polymer);
  • Doświadczenie z webserwisami RESTful;
  • Mile widziane doświadczenie w roli Fullstack developera;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b);
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń;