Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej specjalizującej się w tworzeniu zaawansowanych systemów dla branży gamingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

JavaScript Developer

PM/04/20/JD/KRK

Zadania:

  • Tworzenie zestawu narzędzi - usług (z interfejsem WWW lub interfejsu CLI), bibliotek, automatyzacji i innych;
  • Dostarczanie interfejsu API;
  • Wyodrębnianie i budowa funkcji powszechnie wdrażanych w grach;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz HTML;
  • Doświadczenie w pracy z nowoczesnym stosem technologicznym, preferowany React&TypeScript;
  • Doskonałe rozumienie wzorców projektowych;
  • Umiejętność pisania czystego, łatwego do utrzymania kodu;
  • Dobra znajomość metodologii testowania;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę (z prawami autorskimi);
  • Przyjazne środowisko pracy;
  • Prywatną opieka medyczną, kartę lunchową, kartę Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy.