W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy IT, do projektu z obszaru telekomunikacji

poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Java Developer

nr ref. DB/106/17/WAW

Zadania:

  • analiza problemów zgłaszanych przez II linię;
  • implementacja poprawek w aplikacji;
  • tworzenie testów jednostkowych dla wprowadzanych zmian;
  • obsługa wystawiania wersji aplikacji zgodnie z przyjętą metodyką;
  • obsługa problemów w systemie zgłoszeniowym;
  • konsultacje z II linią wsparcia po stronie Klienta;

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w realizacji dużych projektów IT w zakresie obsługi III linii wsparcia:
  • doświadczenie we współpracy z II linią wsparcia;
  • doświadczenie w projektach w branży telekomunikacyjnej;
  • praktyczna znajomość takich technologii/narządzi, jak: Spring, Hibernate, jBoss, MSSQL, Sybase, WS, LDAP, SoapUI, GIT, Maven, IntelliJ IDEA, Jenkins, Nexus;

  • formę zatrudnienia w oparciu o umowę B2B - kontrakt na min. 1 rok z możliwością przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • realizację projektów z sektora telekomunikacyjnego;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;