• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili dla naszego Klienta, wiodącej firmy z sektora FMCG, która w Polsce posiada centrum kompetencyjne IT obsługujące grupę kapitałową w regionie EMEA, poszukujemy osoby ma stanowisko:

Network Administrator

Nr ref. GD/JNet/12/18/Waw

Zadania:

  • Bieżące utrzymania infrastruktury sieciowej w postaci sieci WAN, LAN, Wifi przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa;
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych zgłaszanych w systemie ITMS przez lokalne zespoły IT zlokalizowane w obszarze EMEA;
  • Badanie sieci pod kontem wydajności, bezpieczeństwa oraz skalowalności;
  • Inwentaryzacja i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej dotyczącej urządzeń sieciowych oraz urządzeń do monitoringu;
  • Zapewnienie odpowiedniego szkolenia i wsparcia dla lokalnych zespołów IT;
  • Eskalacja złożonych problemów sieciowych do 3ciej linii wsparcia lub do vendora rozwiązania;
  • Współpraca z innymi zespołami technicznymi;
  • Udział w pracach projektowych;

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego, w tym min. 1 rok na samodzielnym stanowisku związanym z zarządzaniem sieciami;
  • Praktyczne doświadczenie związane z rozwiązaniami Cisco (switche, routery, punkty dostępowe);
  • Doświadczenie z sieciami co najmniej średniej wielkości;
  • Mile widziane doświadczenie z ITIL i w zarządzaniu portfelem usług;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i umiejętność logicznego myślenia;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz proaktywna postawa;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność zarządzania własnych czasem oraz pracy pod presją czasu;

  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej jednym z leaderów w swojej branży i uczestniczenie w globalnych projektach z obszaru sieci IT;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwość ciągłej nauki i rozwoju zawodowego;