W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy software’owej,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Tester

nr ref. DB/1023/17/WAW

Zadania:

  • wykonywanie testów manualnych według planów testowych;
  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych;
  • uczestnictwo w projektowaniu planów testowych;
  • ścisła współpraca z kierownikami projektów i zespołami programistycznymi;
  • przeprowadzanie analiz wyników testów;
  • aktualizowanie dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • około 2 lata doświadczenia w testowaniu manualnym aplikacji webowych;
  • doświadczenie w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

Mile widziane:

  • chęć rozwoju w kierunku automatyzacji w niedalekiej perspektywie czasowej;
  • certyfikat ISTQB;

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dodatkowe szkolenia;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy w pobliżu stacji metra;