• Specjalizacja: Sprzedaż

W obecnej chwili do naszego wewnętrznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Business Development Manager

Nr ref. GD/110518/WEW

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na usługi rekrutacji IT;
  • Budowa i rozwój relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi Klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Negocjacje warunków współpracy;
  • Całościowe zarządzanie procesem sprzedaży;
  • Współpraca z konsultantami ds. rekrutacji przy realizacji projektów rekrutacyjnych;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Poparte sukcesem min. 2 letnie doświadczenia w sprzedaży usług b2b (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacji IT);
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z Klientem;
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie i chęć odniesienia sukcesu;
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
  • Co najmniej dobra znajomość języku angielskiego;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;

Klient oferuje:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym system premiowym;
  • Opiekę medyczną;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy;