• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej, która dostarcza swoje rozwiązania dla kilku obszarów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Linux Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: MJ/Linux/WAW/919

Zadania:

  • Administracja i monitoring systemy ECN – LDAP, email, backup, itp.
  • Raportowanie problemów rozwiązań hardware’owych, administracja PKI/CA jak i zarządzanie certyfikatami
  • Planowanie, testowanie i wykonywanie zadań dotyczących infrastruktury systemowej
  • Dokonywanie zmian w systemie – instalacja, konfiguracja, tuning, patching, aktualizacja hardware’u i software’u
  • Aktualizacja software’u, hardware’u i firmware’u, testowanie nowych wersji software’u
  • Implementacja backupu, troubleshooting serwerów pocztowych, konfiguracja DNS
  • Rozwiązywanie incydentów i raportowanie ich w systemie
  • Praca nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Przynajmniej tytuł inżyniera z Informatyki lub kierunków pokrewnych – wymóg konieczny
  • Min. 4 lata doświadczenia jako IT Administrator
  • Komercyjne doświadczenie w pracy nad serwerami Linux, środowiskiem wirtualnym (WMWare) jak i znajomość języków skryptowych
  • Znajomość protokołów DNS, serwerów poczty, backup and recovery, narzędzi monitorujących, zarządzania PKI
  • Posiadanie certyfikatu Linux (RHCSA, LPIC-1 lub inne równoważne)
  • Dobra znajomość j. angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

  • Współpracę stałą w wewnętrznym zespole pracujących w ramach dużych, międzynarodowych projektów
  • Podstawowe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę z dodatkowym pakietem benefitów
  • Możliwość dalszego poszerzenia wiedzy technicznej jak i rozwoju w strukturach firmy
  • Współpracę w przyjaznej atmosferze w dobrej lokalizacji w centrum Warszawy