• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FinTech będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Linux Administrator

Nr ref.: MJ/Linux/WAW/917

Zadania:

  • Pełna administracja serwerami Linux – konfiguracja, instalacja, utrzymanie
  • Utrzymanie serwerów aplikacyjnych
  • Zapewnienie jak najwyższego poziomu dostępności, wydajności i bezpieczeństwa systemu
  • Monitoring, diagnostyka i analiza systemu Linux
  • Rozwiązywanie incydentów w ramach 3 linii wsparcia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Administrator systemów Linux – pełny dostęp do serwerów jako warunek konieczny
  • Zaawansowana wiedza z zakresu administracji systemami Linux
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • Chęć do dalszego rozwoju umiejętności technicznych
  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu utrzymania serwerów aplikacyjnych (JBoss, Tomcat, Apache, GigaSpace)
  • Mile widziany certyfikat RHCE

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Pracę z dużymi i zaawansowanymi systemami
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego