Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy IT, która specjalizuje się w projektach dla sektora finansowego i automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mobile Software Developer

Nr ref.: MJ/MD/LBN/181

Zadania:

  • Rozwój innowacyjnego produktu dla amerykańskiego Klienta – prace dotyczące dostosowania rozwiązań na poziomie UX na potrzeby biznesowe
  • Rozwój oprogramowania na platformę iOS (Swift) lub Android (Java, Kotlin) – aplikacje interaktywne i oparte o dane
  • Współpraca z Klientem jak i pozostałymi członkami zespołu developerskiego pracującym w metodykach Agile

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Programista aplikacji mobilnych – iOS (Swift) lub Android (Java, Kotlin)
  • Wykształcenie wyższe IT lub kierunki pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – praca z zagranicznym Klientem
  • Mile widziane doświadczenie z Redux i programowaniem aplikacji opartych o dane

  • Stałe zatrudnienie i realizację długofalowych projektów dla największych graczy w poszczególnych sektorach – współpraca w oparciu B2B lub UoP
  • Szereg udogodnień w nowoczesnym biurze
  • Możliwość dalszego rozwoju kompetencji technicznych