Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania dla branży Fintech, hotelarstwa i telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

.Net Developer

Nr ref: MJ/.Net/KRAK/202

Zadania:

  • Rozwój aplikacji webowej w ramach pełnego cyklu rozwoju oprogramowania
  • Głównie rozwój nowych funkcjonalności w systemach sprzedażowo – finansowych
  • Prace nad integracją rozwiązania z zewnętrznymi systemami, np. system bankowy
  • Współpraca z innymi osobami w zespole w ramach metodyki Scrum

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako .Net Developer na projektach webowych
  • Wykształcenie wyższy z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
  • Praktyczne doświadczenie na projektach komercyjnych z C#, .Net Framework, ASP.net/.Net Core, podstawy frontendu
  • Znajomość przynajmniej części z następujących technologii: .Net Core, ASP.Net MVC, C#, JavaScript, HTML/CSS, Angular/React, GIT/SVN, RabbitMQ, WCF, Web API, Git/Bamboo, Bitbucket, Docker, Kubernetes, noSQL, MS SQL Server, Docker/Kubernetes, xUnit, Azure, SOLID
  • Dobra znajomość j. angielskiego – praca na międzynarodowych projektach

Mile widziane:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B z dodatkowym pakietem benefitów
  • Pracę na dużych, międzynarodowych projektach
  • Dodatkowa pula godzin na edukacyjne inicjatywy w ciągu roku jak i dalsze możliwości rozwoju
  • Wygodne biuro w ok. siedziby AWF