W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, jednej ze spółek technologicznych mających własne produkty oraz realizującej projekty na indywidualne potrzeby Klientów zewnętrznych, poszukujemy osób na stanowisko:

.NET Developer

Nr ref.: MJ/.ND/WAW/121

Zadania:

  • Realizacja projektu w obszarze transportu jak i rozwiązań do rozliczeń cłowych w ramach pełnego cyklu rozwoju oprogramowania w ramach Agile/Scrum
  • Prace programistyczne zarówno w części back – end jak i front – end
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i praca nad dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Developer w technologiach .Net – aplikacje webowe
  • Znajomość C# na platformę .net, HTML5, JavaScript, SQL
  • Mile widziana znajomość z zakresu modyfikacji MS Dynamics jak i projektowania i optymalizacji MS SQL

Klient oferuje:

  • Współpracę stałą w oparciu o UoP lub B2B
  • Oprócz podstawy dostępny jest pakiet benefitów poza płacowych, pakiet szkoleń i możliwość uczestnictwa w wydarzeniach IT
  • Pracę w przyjaznym środowisku otwartym na dzielenie się wiedzą techniczną jak i elastyczny podejście do godzin pracy