Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy technologicznej, realizującej innowacyjne rozwiązania dla wielu branż gospodarki, poszukujemy osoby na stanowisko:

.Net Developer

Nr ref.:PM/06/19/DD/KRK

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania do systemu z obszaru finansów (system wsparcia sprzedaży)
  • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku .Net Developera – aplikacje webowe
  • Doświadczenie z platformami do budowy aplikacji (np. ASP .NET MVC 5, C# .NET 4.6)
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Praktyczna znajmość przynamniej części z wymienionych technologii: NHibernate, Castle Windsor, WCF, NUnit, Automatic UI Tests (Tellurium), Gherkin, Hangfire, App Fabric, R#, TeamCity, SVN, Kibana, Grafana

Mile widziane:

  • Doświadczenie z językiem R#

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój);
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym;