Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: pomorskie
  • Miasto: Gdańsk

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy softwareowej, poszukujemy osób na stanowisko:

.Net Developer
Nr ref.: MJ/ND/GD/109

Zadania:

  • Praca w ramach pełnego cyklu rozwoju oprogramowania systemów wspierających zarządzanie oświatą
  • Prace developerskie w ramach metodyki Scrum oraz współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego (analitycy, testerzy, itp.)
  • Współpraca z zespołem w ramach code review, szacowaniu zadań, itp.
  • Rozwój aplikacji w oparciu o technologie webowe w ramach firmy produktowej tworzącej rozwiązania z rynku wydawniczego

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako .Net Developer
  • Praktyczne doświadczenie z C# na platformę .Net jak i pozostałymi technologiami webowymi
  • Znajomość przynajmniej części z wymienionych technologii: ASP.NET MVC, JavaScript, Web API, Entity Framework, SQL, MS SQL
  • Mile widziana znajomość Angular 2+, Redux, TypeScript
  • Wiedza z zakresu stosowania wzorców projektowych i zasad tworzenia czystego kodu
  • Znajomość j. angielskiego

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B z płatnymi urlopami
  • Możliwość pracy zdalnej oraz dalszego rozwoju umiejętności technicznych
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych wraz z dodatkowymi udogodnieniami na terenie biura
  • Atrakcyjną lokalizację biura na terenie Gdańska