Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna
  • Miasto: Lublin

W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, realizującej projekty głównie dla sektora finansowego oraz automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

.Net Developer (praca zdalna)

 Nr ref.: PM/06/21/ZDAL

Zadania:

  • Projektowanie i programowanie usług i aplikacji w zespole rozwoju produktu oraz ich testowanie
  • Aktywny udział w decyzjach dotyczących używanej technologii i wewnętrznych procesach doskonalenia
  • Rozwój wysoce skalowalnych systemów dla wielu użytkowników (przetwarzanie równoległe, wysokie wykorzystanie systemu)

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako .Net Developer
  • Zainteresowanie nowoczesnymi frameworkami, narzędziami i bibliotekami
  • Praktyczne doświadczenie z takimi technologiami jak: .Net Core, .Net Web API, ASP.Net MVC
  • Znajomość technologii front-endowych takich jak: HTML / CSS, TypeScript, JavaScript, Angular
  • Wiedza z zakresu języka SQL oraz modelowania danych
  • Znajomość zasad projektowania, standardów kodowania, SOLID, clean code, TDD, BDD itp.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – praca w zespole międzynarodowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie IoC frameworks
  • Doświadczenie z systemami przesyłania wiadomości (np. ActiveMQ, RabbitMQ)
  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania w usługach IIS lub podobnych
  • Doświadczenie z pakietami NuGet, takimi jak Dapper, Newtonsoft Json, Autofac oraz narzędziami: Jenkins, SVN / Git, Liquibase i Ansible

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Lekcje Business English (w godzinach pracy)