W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy softwarowej tworzącej rozwiązania IT dla różnych gałęzi gospodarki, tj. telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, sektor publiczny, poszukujemy osoby na stanowisko:

.Net Developer

Nr ref.: PM/08/2019/DND/WWA

Zadania:

  • Tworzenie nowego systemu informatycznego (aplikacji webowej) w technologii .NET
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Praca w oparciu o metodologię Scrum

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Certyfikat Microsoft 70-486 (Developing ASP.NET MVC Web Applications) lub gotowość do jego wyrobienia
  • Doświadczenie projektowe z językiem C# oraz platformą ASP.NET Core MVC
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST
  • Umiejętność pracy w środowisku systemu Linux
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie z jak największą ilością technologii takich jak: Azure, Amazon Cloud, Docker, MongoDB, PHP, UML

Klient oferuje:

  • Umowę B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Niekorporacyjne podejście
  • Pracę w przyjaznej atmosferze