W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z branży wydawniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

.Net Fullstack Developer

Nr Ref.: MJ/NFD/WAW/109

Zadania:

  • Prace developerskie w ramach pełnego cyklu rozwoju oprogramowania
  • Realizacja nowego projektu dotyczącego tworzenia nowej wersji systemu CMS na wewnętrzne potrzeby dużej organizacji międzynarodowej
  • Prace projektowe w ramach metodyki Agile/Scrum
  • Rozwój aplikacji w oparciu o technologie webowe wewnętrznych systemów IT firmy posiadającej produkty w obszarze wydawniczym

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako .Net Developer
  • Praktyczne doświadczenie z C# na platformę .Net jak i pozostałymi technologiami webowymi
  • Znajomość przynajmniej części z wymienionych technologii: .Net Core, ASP.NET MVC, JavaScript/TypeScript, HTML/CSS, Angular 2+, Sass, RXJs, MS SQL
  • Wiedza z zakresu stosowania wzorców projektowych i zasad tworzenia czystego kodu
  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość pracy nad dużymi rozwiązaniami z zespołem nastawionym na innowacyjne pomysły
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych wraz z dodatkowymi udogodnieniami na terenie biura
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

  • Długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B z płatnymi urlopami
  • Możliwość pracy zdalnej oraz dalszego rozwoju umiejętności technicznych