Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna
  • Miasto: Lublin

W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, realizującej projekty głównie dla sektora finansowego oraz automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

 .Net/ SQL Developer (praca zdalna)

Nr ref.: PM/01/21/.NS/ZDAL

Zadania:

  • Projektowanie i zarządzanie bazami danych oraz ciągły ich ciągły rozwój i optymalizacja
  • Projektowanie i programowanie replikowanych, wysoce dostępnych środowisk z SQL Server i .Net
  • Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie baz danych, migracje, dostrajanie wydajności
  • Projektowanie, rozwój, testowanie w zespole
  • Aktywny udział w decyzjach dotyczących używanej technologii i wewnętrznych procesach doskonalenia

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako .Net Developer lub Developer baz danych SQL
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych i modelowania domen
  • Doskonała znajomość języka SQL i T-SQL oraz doświadczenie z MS SQL Server 2012+
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C# na platformie .Net
  • Dobra znajomość języka angielskiego- praca w zespole międzynarodowym

Mile widziane:

  • Znajomość funkcji dodanych ostatnio do serwerów MS SQL (np. Hekaton, indeksy magazynu kolumn, typ danych JSON, obsługa uczenia maszynowego)
  • Doświadczenie z paradygmatem i implementacją baz danych NoSQL (np. Apache Cassandra, Mongo DB, Redis, Neo4J)
  • Doświadczenie w analizowaniu złożonych danych oraz ich przetwarzaniu i wizualizacji za pomocą SQL lub innych frameworków (np. Tableau, QlikView, MS Power BI)

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Lekcje Business English (w godzinach pracy)