Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy IT realizującej projekty w obszarze bankowości, automotive, Fintech oraz IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Owner

Nr ref. GD/PO/0818/LBN

Zadania:

  • Określanie oraz tworzenie specyfikacji nowych funkcjonalności systemów z obszaru usług bezpieczeństwa IT;
  • Utrzymywanie rejestru produktu i wsparcie Product Managementu w przełożeniu wizji oraz strategii produktu na nowe funkcjonalności aplikacji;
  • Ścisła współpraca z Product Managerami, Architektami, Projektantami UX, developerami oraz testerami w celu przełożenia wymagań biznesowych na User Stories i przegląd ich implementacji;
  • Tworzenie makiet produktu we współpracy z projektantami UI/UX;
  • Kontrola, weryfikacja i określanie priorytetów zarządzania wymaganiami;
  • Akceptacja oraz prezentacja nowo utworzonych funkcjonalności;
  • Tworzenie harmonogramu rozwoju produktu;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w roli Product Ownera lub Analityka Biznesowego;
  • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych w metodykach zwinnych będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa IT;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne;
  • Otwartość oraz umiejętność pracy w międzynarodowym zespole;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b);
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń;