Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy technologicznej, realizującej innowacyjne rozwiązania dla wielu branż gospodarki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Owner

Nr ref.:PM/08/19/JA/KRK

Zadania:

  • Odpowiedzialność za funkcjonalności wielokanałowej platformy bankowości cyfrowej
  • Zarządzanie zestawem funkcji w całym cyklu życia produktu
  • Definiowanie wymagań
  • Tworzenie prototypów
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Dbanie o wsparcie i utrzymanie produktu
  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim, architektem, delivery managerem oraz interesariuszami

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we wdrażaniu produktów w obszarze bankowości cyfrowej ( rozwiązania z zakresu bankowych kanałów komunikacyjnych)
  • Bardzo dobrze ugruntowana wiedza z zakresu technologii, biznesu oraz obszaru UX
  • Doświadczenie w pracy w metodyce scrumowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, ze względu na współpracę z międzynarodowymi Klientami

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu po okresie wdrożenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na dodatkowy rozwój)