Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna, pomorskie
  • Miasto: Gdańsk/ praca zdalna

W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwareowej, do zespołu rozwijającego aplikacje finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Delphi

Nr ref. GD/03/22/DLPH

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych;
  • Migracja kodu do nowszych wersji oraz optymalizacja rozwiązań bazodanowych;
  • Współpraca z zespołem programistów, analityków oraz testerów;
  • Projektowanie rozwiązań oraz realizacja wymagań biznesowych;
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnie z metodyką SCRUM;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w projektowaniu i kodowaniu w Delphi zarówno w wersjach starszych jak i aktualnych (v. 7.0-10.2);
  • Znajomość relacyjnych bazami danych i SQL (Firebird, MSSQL);
  • Umiejętności analityczne i tworzenia złożonych wymagań biznesowych;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej;
  • Mile widziana znajomość FastReport, DevExpress, Remobject, UniDac, IB Objects, SQLDirect, Eldos ScureBlacbox oraz baz danych MSSQL, Firebird;
  • Mile widziana znajomość zagadnień z obszaru finansowo-księgowego;

  • Elastyczną formę współpracy w zależności od preferencji (B2B lub UOP);
  • Praca w modelu hybrydowym lub praca zdalna z okazjonalnymi wizytami w biurze;
  • Szereg benefitów ( Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,kartę lunchową);
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i certyfikacji;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dużą swobodę oraz autonomię w podejmowaniu decyzji oraz wpływ na techniczny rozwój projektów;
  • Długofalową współpracę;