W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwarowej, dostarczającej swoje produkty oraz usługi wielu firmom z wybranych branż gospodarki i sektora publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Java

Nr ref.: PM/12/18/PJ/WWA

Zadania:

  • Rozwijanie w języku Java aplikacji z obszaru telekomunikacji;
  • Realizacja prac w procesie wytwórczym oprogramowania;
  • Testowanie przygotowanych zmian;
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej wytwarzania oprogramowania.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Programista Java lub pokrewnym;
  • Znajomość frameworków: Spring, Hibernate, Bootstrap
  • Znajomość następujących technologii: Java (v.6-8), SQL Server, Web Services;
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wersjonowania kodu: SVN i Git;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość wybranych technologii: SQL, JavaScript, Bash, Spring, Hibernate, Angular, REST, Maven, Gradle.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szeroki pakiet szkoleń i konferencji branżowych);
  • Pracę w otwartej i sympatycznej atmosferze.